Kategorije Meni

Nema proizvoda za poređenje

9522000210M16x1,5 – standard crvena spojnička glava

Cijena
11,99€
Šifra 9070

9522000210M16x1,5 – standard crvena spojnička glava

11,99€

Šifra: 9070
Karakteristike proizvoda
Boja:
Crvena
Navoji priključaka:
M16x1,5
Maksimalni radni pritisak:
10Bar
TIp:
Bez ventila
Medijum:
Vazduh
KOM.
ili
Kategorija:
Kvalitetni zamjenski djelovi
Provjereni djelovi za hidrauliku i profesionalnu upotrebu.
Rok isporuke
Isporuka od 3 do 15 radnih dana, zavisno od artikla.
Tehnička podrška
Provjera dijela, pozovite nas:
+382 68 058 806
Provjera kompatibilnosti
Pošalji šifru, dimenzije i model mašine, ukoliko nisi siguran koji dio je za tebe.

452.200.021.0 spojnička glava
DAF1506435
EVOBUS8285191000
EVOBUSA0004297730
FAUN99708458904
FAUN1627065
FODEN TRUCKS5100366000
FREIGHTLINERTDAS9522000210
FRUEHAUFTSU04231
FRUEHAUFF00101704
FRUEHAUF1108598
Feldbinder003993
GOLDHOFER150881
HENDRICKSON9522000210
IKARBUS1627056
IRISBUS5006210386
IRISBUS41035633
IRISBUS0001942201
IVECO61259650
IVECO5006210386
IVECO60135772
IVECO41035633
IVECO00110919
IVECO98110919
JOHN DEERE2480001
JOHN DEEREDC52235
JOHN DEEREWZ24800

Deklaracija

  • Naziv i vrsta poroizvoda: 9522000210M16x1,5 – standard crvena spojnička glava
  • Uvoznik: Hydrooil MNE doo
  • Zemlja porekla: Kina
  • Prava potrošača: Saznaj više
9522000210M16x1,5 – stan...

11,99€

98 in stock