452.200.011.0 spojnička glava
Knorr KU.1305
DAF0109912
DAF109912
EVOBUS8283702000
FAUN1626041
FAUN1627041
FAUN99708410806
FORD75DB2N070AA
FORD75DB2NO70AA
FORD75HB2NO70AA
FORD75HB2N070AA
Feldbinder006133
GOLDHOFER200234
HENDRICKSON4522000110
IVECO02519879
JOHN DEEREAZ50943
KEMPF2113001
KRONE09453830
KRONE9453830
KRONE945383
KÄSSBOHRER82837020000
KÖGEL77404
LANGENDORF1110957
LIEBHERR502925901
MAN88512206003
MAN91049727
NEOPLAN88512206003
ORTHAUS462005
PACCAR0109912
PACCARNPP104557
Ritec49800013500
SCANIA1912319
Schmitz82837020000
Schmitz1060771
VAN HOOL637205000
VAN HOOL637207500
VOLVOWA4522000110
Deklaracija
- Naziv i vrsta poroizvoda: M22x1,5 – standard crvena spojnička glava
- Uvoznik: Hydrooil MNE doo
- Zemlja porekla: Kina
- Prava potrošača: Saznaj više




